+ 48 71 325 30 85/86 labor@labor.com.pl
 

Witamina C Labor 1000 mg Natural

suplement diety

Witamina C Labor 1000 mg Natural

Suplement diety

Naturalna witamina C z ekstraktu z dzikiej róży (Rosa canina)
Zawiera substancje słodzące: glikozydy stewiolowe.

10 saszetek, zawierających proszek do sporządzania roztworu do picia z naturalnym słodzikiem.

Składniki: ekstrakt wodny (na bazie maltodekstryny z kukurydzy – 30%) z dzikiej róży (Rosa canina) zawierający 50% naturalnej witaminy C – 2000 mg; izomalt, laktoza jednowodna – substancje wypełniające; kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu – regulatory kwasowości; glikol polietylenowy – substancja przeciwzbrylająca; glikozydy stewiolowe – substancja słodząca; dwutlenek krzemu – substancja przeciwzbrylająca.

Owoc dzikiej róży jest jednym z najbogatszych źródeł naturalnej witaminy C (1,7-2%). Działanie immunostymulujące i antyoksydacyjne naturalnej witaminy C jest wzmacniane przez inne składniki odżywcze (pierwiastki śladowe, bioflawonoidy, karotenoidy, garbniki, witaminy A, D i E, itp.) zawarte w ekstrakcie z dzikiej róży.

Zawiera naturalne substancje słodzące:
glikozydy stewiolowe

POBIERZ ULOTKĘ 

 

Właściwości i zastosowanie:

Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, chrząstki, kości, dziąseł, zębów i skóry. Witamina C zwiększa przyswajanie żelaza.

Sposób użycia:

Stosować doustnie, jedną saszetkę dziennie, po posiłku. Proszek należy wymieszać z około 200 ml wody i natychmiast spożyć.

Opakowanie

  • 10 saszetek, zawierających proszek do sporządzania roztworu do picia z naturalnym słodzikiem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia.